ΕΓΓΡΑΦΗ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ ΕΠΗΕΑ

Αθήνα, 26 Μαΐου 2005

 

 

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

 

Το Διοικητικό Συμβούλιο αφού έλαβε υπόψη τις υποβληθείσες αιτήσεις και τα σχετικά δικαιολογητικά σύμφωνα και με τις καταστατικές διατάξεις :

 

Α Π Ο Φ Α Σ Ι Σ Ε

 

Να εγγραφούν από την 1η Ιουνίου 2005 στο Μητρώο των Μελών της Ένωσης οι κάτωθι που έχουν τα υπό του Καταστατικού οριζόμενα τυπικά και ουσιαστικά προσόντα :

 

Από τις Εφημερίδες

 

Α) ΩΣ ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ

1

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΘΝΟΣ

2

ΚΥΡΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

DERBY

3

ΜΑΝΙΑΝΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

ΑΥΡΙΑΝΗ

4

ΜΠΙΣΣΑ ΑΝΘΗ

ΕΘΝΟΣ

5

ΣΑΓΙΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

ΕΘΝΟΣ

6

ΣΑΡΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΒΡΑΔΥΝΗ

7

ΤΣΙΟΤΣΟΥ ΡΟΔΟΥΛΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΛΓΑ

TRAFFIC

2

ΑΞΑΡΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΗΜΕΡΗΣΙΑ

3

ΒΕΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

4

ΒΙΔΑΛΗ ΑΝΕΖΑ

ΚΕΡΔΟΣ

5

ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

6

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΘΝΟΣ

7

ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΘΝΟΣ

8

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΗΜΕΡΗΣΙΑ

9

ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΘΝΟΣ

10

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

11

ΙΩΑΝΝΑΔΗ ΤΡΙΑΔΑ

ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

12

ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΜΕΛΑΝΗ

GOAL NEWS

13

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΧΩΡΑ

14

ΚΑΤΣΕΛΟΥ ΑΝΝΑ

ΕΘΝΟΣ

15

ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ESSPRESO

16

ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

17

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

18

ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΘΝΟΣ

19

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ ΤΥΠΟΣ ΡΙΖΟΥ

20

ΜΠΑΛΑΣΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

21

ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΠΟΡ

22

ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΘΝΟΣ

23

ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΧΩΡΑ

24

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΝΑ

ΕΘΝΟΣ

25

ΠΑΠΑΣΑΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΕΘΝΟΣ

26

ΡΗΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΘΝΟΣ

27

ΡΟΥΣΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΘΝΟΣ

28

ΣΕΡΕΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

29

ΣΗΦΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΕΞΠΡΕΣ

30

ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΜΕΡΗΣΙΑ

31

ΣΙΜΟΥ ΣΙΜΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

32

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΒΡΑΔΥΝΗ

33

ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ESSPRESO

34

ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

35

ΤΗΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΕΘΝΟΣ

36

ΤΟΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΕΘΝΟΣ

37

ΤΣΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

38

ΤΣΙΤΟΥΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

39

ΧΑΒΑΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΣΤΙΑ

40

ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

41

ΧΡΗΣΤΕΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

 

Α) ΩΣ ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

 

 

Α/Α

Ο Ν Ο Μ Α Τ Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο

ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

1

ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ T.V.

2

ΚΕΛΑΪΔΗΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΑΝΤΕΝΝΑ T.V.

3

ΚΡΙΜΠΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

MEGA CHANNEL

4

ΚΤΕΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ALPHA T.V.

5

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ

MEGA CHANNEL

6

ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ALPHA T.V.

7

ΣΤΕΡΠΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΑΝΤΕΝΝΑ T.V.

8

ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΕΡΜΙΝΑ

ΑΝΤΕΝΝΑ T.V.

 

Β) ΩΣ ΔΟΚΙΜΑ ΜΕΛΗ

 

 

 

4

Α/Α

Ο Ν Ο Μ Α Τ Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο

ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

1

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΝΤΕΝΝΑ T.V.

2

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ

ALPHA T.V.

3

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ALPHA T.V.

4

ΑΜΠΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ALTER CHANNEL

5

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΑΝΝΕΛΑ

STAR CHANNEL

6

ΓΕΩΡΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ALTER CHANNEL

7

ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ALPHA T.V.

8

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

ALTER CHANNEL

9

ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ALTER CHANNEL

10

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ALTER CHANNEL

11

ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

MEGA CHANNEL

12

ΚΑΡΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

ALPHA T.V.

13

ΚΟΚΑΡΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ALPHA T.V.

14

ΚΟΠΑΛΑ ΣΙΜΕΛΑ

ALTER CHANNEL

15

ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ALTER CHANNEL

16

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΗ

ΑΝΤΕΝΝΑ T.V.

17

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ

ALPHA T.V.

18

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ T.V.

19

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

MAGIC TV

20

ΜΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

STAR CHANNEL

21

ΜΠΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΝΤΕΝΝΑ T.V.

22

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

MAGIC TV

23

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ALTER CHANNEL

24

ΣΚΙΑΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΝΤΕΝΝΑ T.V.

25

ΣΠΥΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ALTER CHANNEL

26

ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΝΑ

ALPHA T.V.

27

ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΥΠΑΚΟΗ

ALPHA T.V.

28

ΤΟΥΤΟΥΤΖΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΤΕΝΝΑ T.V.

29

ΤΡΕΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ T.V.

30

ΤΣΕΤΣΕΛΗ ΖΩΗ

MEGA CHANNEL

31

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ALPHA T.V.

32

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΝΤΕΝΝΑ T.V.

33

ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ALTER CHANNEL

Από τους Ραδιοφωνικούς Σταθμούς

Α) ΩΣ ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

1

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ALPHA RADIO

2

ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΟΛΓΑ

ΑΘΗΝΑ 9,84

3

ΚΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

FLASH 96

4

ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ

FLASH 96

 

 

Β) ΩΣ ΔΟΚΙΜΑ ΜΕΛΗ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ

1

ΑΛΟΚΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΜΕΛΩΔΙΑ FM

2

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

ΞΕΝΙΟΣ 94,3 FM

3

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΞΕΝΙΟΣ 94,3 FM

4

ΔΑΡΜΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΜΕΛΩΔΙΑ FM

5

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΞΕΝΙΟΣ 94,3 FM

6

ΘΕΟΣ ΒΑΪΟΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ RADIO

7

ΚΑΤΣΙΜΠΑ - ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

FLASH 96

8

ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΕΝΝΑ RADIO

9

ΚΙΤΣΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

ΞΕΝΙΟΣ 94,3 FM

10

ΛΕΡΤΑΣ ΔΗΜΟΣ

ΞΕΝΙΟΣ 94,3 FM

11

ΜΑΡΙΝΗ ΑΓΑΘΗ

ΞΕΝΙΟΣ 94,3 FM

12

ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

ΜΕΛΩΔΙΑ FM

13

ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΞΕΝΙΟΣ 94,3 FM

14

ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΕΛΩΔΙΑ FM

15

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

RED FM

16

ΠΑΡΑΣΧΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΜΕΛΩΔΙΑ FM

17

ΠΕΤΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

VILLAGE 88,3

18

ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΑΣΙΣ 88 FM

19

ΡΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

RED FM

20

ΣΗΦΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΞΕΝΙΟΣ 94,3 FM

21

ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΕΛΩΔΙΑ FM

22

ΣΟΥΤΛΟΓΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

ΜΕΛΩΔΙΑ FM

23

ΣΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΞΕΝΙΟΣ 94,3 FM

24

ΤΑΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΕΛΩΔΙΑ FM

25

ΤΟΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΞΕΝΙΟΣ 94,3 FM

26

ΤΡΙΚΚΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΞΕΝΙΟΣ 94,3 FM

27

ΤΣΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΞΕΝΙΟΣ 94,3 FM

28

ΧΟΥΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΜΕΛΩΔΙΑ FM

 

Από τις Ενώσειςς

Α) ΩΣ ΔΟΚΙΜΑ ΜΕΛΗ

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΝΩΣΗ

1

ΓΚΟΥΦΑ ΙΣΙΔΩΡΑ

Ε.Σ.Η.Ε.Α.

2

ΖΕΡΒΑΚΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

Ε.Σ.Η.Ε.Α.

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

 

ΜΑΡΚΟΣ ΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΜ. ΠΡΩΤΟΛΑΤΗΣ

1. Τα Τακτικά μέλη που έχουν τυχόν αντίρρηση για κάποιον από τους παραπάνω, μπορούν να υποβάλουν ένσταση στη Γραμματεία της Ένωσης το αργότερο μέσα σε 15 μέρες δηλαδή μέχρι και την 9ην Ιουνίου 2005.

2. Οι εγγραφές θα συνεχισθούν στις επόμενες συνεδριάσεις του Διοικητικού Συμβουλίου.

Β) ΩΣ ΔΟΚΙΜΑ ΜΕΛΗ

 

 

 

 

Από τους Τηλεοπτικούς Σταθμούς


Posted on Monday, May 30, 2005 (Archive on Monday, June 6, 2005)
Posted by epieaadmin  Contributed by epieaadmin
Return Bookmark and Share