Η Ιστοσελίδα είναι υπό κατασκευή.
Ζητούμε την κατανόησή σας.
 
 | 
en-USel-GR
 
 
 
ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ 18 ΚΑΙ 19 ΜΑΪΟΥ 2006

 

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΤΗΣ 14/5/2006

 

Στην Αθήνα σήμερα 14/5/2006 ημέρα Κυριακή και ώρα 12.00 συνήλθε σε συνεδρίαση στα γραφεία της Ε.Π.Η.Ε.Α. Βουκουρεστίου 36 η νομίμως εκλεγείσα από την Γενική Συνέλευση της 6/5/2005 Εφορευτική Επιτροπή αποτελούμενη από τους συναδέλφους: 1) ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΟΥΡΖΗ 2) ΝΙΚΗΤΑ ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟ και 3) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΑΦΛΗ (α’ αναπληρωματικό μέλος) προκειμένου να προβεί στην ανακήρυξη των υποψηφίων για τις Αρχαιρεσίες που θα διεξαχθούν στις 18/5/2006 & 19/5/2006 από 8:30’ έως 20:00’.

Η Εφορευτική Επιτροπή αφού έλαβε υπ’ όψιν της :

α) τις υποβληθείσες υποψηφιότητες από τέσσερις συνδικαλιστικές παρατάξεις («ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ», «ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΠΗΕΑ», «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΗΕΑ» ΚΑΙ «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ-ΣΥΝΤ/ΧΩΝ στα Μ.Μ.Ε.»)

β) τις διατάξεις των άρθρων 8 παρ. 2, 19 παρ. 1 και 20 παρ. 2 του Καταστατικού της Ένωσης και τις διατάξεις του άρθρου 11, παρ. 2 του Καταστατικού της Ομοσπονδίας

γ) το Μητρώο των μελών της ΕΠΗΕΑ

ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ

Ανακηρύσσει υποψηφίους ανά συνδικαλιστική παράταξη για τις Αρχαιρεσίες στις 18/5/2006 & 19/5/2006 για την εκλογή μελών :

Διοικητικού Συμβουλίου

Εξελεγκτικής Επιτροπής

Πρωτοβαθμίου Πειθαρχικού Συμβουλίου

Δευτεροβαθμίου Πειθαρχικού Συμβουλίου

Βοηθητικής Οικονομοεπενδυτικής Επιτροπής και

Βοηθητικής Επιτροπής Αλληλοβοηθητικού Λογαριασμού

Αντιπροσώπων για το Δεύτερο Πανελλαδικό Συνέδριο της Ομοσπονδίας (Π.Ο.Ε.Π.ΤΥ.Μ.)

τους παρακάτω, οι οποίοι πληρούν τις υπό του Καταστατικού προβλεπόμενες προϋποθέσεις.

 

 

 

Α. Από τον συνδυασμό «ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

 

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

 

 

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

15

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2

ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

16

ΠΙΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3

ΒΟΛΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

17

ΠΙΤΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

4

ΓΚΑΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ

18

ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

5

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

19

ΣΤΡΙΒΙΛΗΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ

6

ΖΗΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

20

ΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

7

ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

21

ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

8

ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΥ ΧΡΥΣΗ

22

ΤΣΙΤΣΙΜΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

9

ΚΟΝΤΕΚΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ

23

ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

10

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

24

ΧΑΤΖΗΦΡΑΓΚΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

11

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

25

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

12

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

26

ΚΑΨΩΧΑ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ

13

ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

27

ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

14

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

28

ΦΑΣΣΟΥ-ΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

1

ΓΟΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2

ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

5

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3

ΜΑΡΚΕΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

 

1

ΑΜΕΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

6

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2

ΒΡΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7

ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

3

ΚΟΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8

ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

4

ΜΑΡΙΝΟΥ ΡΩΞΑΝΗ

9

ΤΣΙΑΤΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5

ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

1

ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

4

ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3

ΜΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

1

ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5

ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΑΘΗ

2

ΚΑΖΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

6

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

7

ΣΕΚΛΙΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4

ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

1

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5

ΜΕΣΤΟΥΣΗ ΧΑΪΔΩ

2

ΖΑΜΠΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

6

ΜΠΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3

ΛΙΑΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

7

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

8

ΦΙΛΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 2ο ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ Π.Ο.Ε.Π.ΤΥ.Μ.

 

 

 

1

ΑΜΕΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

37

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

38

ΜΕΣΤΟΥΣΗ ΧΑΪΔΩ

3

ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

39

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

4

ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

40

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

5

ΒΑΛΣΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ

41

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

6

ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

42

ΜΠΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

7

ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

43

ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

8

ΒΟΛΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

44

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

9

ΒΡΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

45

ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10

ΒΡΕΤΤΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

46

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

11

ΓΚΑΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ

47

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12

ΓΟΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

48

ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

49

ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

14

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

50

ΠΙΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

15

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

51

ΠΙΤΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

16

ΖΑΜΠΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

52

ΠΟΡΣΑΝΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

17

ΖΗΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

53

ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

18

ΚΑΖΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

54

ΣΕΚΛΙΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

55

ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

20

ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

56

ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

21

ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

57

ΣΠΕΤΣΑΡΙΑ ΘΕΑΝΩ

22

ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

58

ΣΠΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

23

ΚΑΨΩΧΑ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ

59

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

24

ΚΟΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

60

ΣΤΡΙΒΙΛΗΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ

25

ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΥ ΧΡΥΣΗ

61

ΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

26

ΚΟΝΤΕΚΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ

62

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

27

ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

63

ΤΣΙΑΤΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

28

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

64

ΤΣΙΜΗΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

29

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

65

ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

30

ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΑΘΗ

66

ΤΣΙΤΣΙΜΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

31

ΛΙΑΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

67

ΦΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ

32

ΜΑΡΙΝΟΥ ΡΩΞΑΝΗ

68

ΦΙΛΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

33

ΜΑΡΚΕΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

69

ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

34

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

70

ΧΑΤΖΗΦΡΑΓΚΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

35

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

71

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

36

ΜΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

 

Β. Από τον συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΠΗΕΑ»

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

 

ΓΙΑ ΤΟ Α/ΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΓΙΑ ΤΟ Β/ΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ

 

 

1

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

5

ΚΟΥΦΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

2

ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ

6

ΜΠΑΛΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

7

ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4

ΔΟΥΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

1

ΔΗΜΑΚΗ-ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2

ΚΑΝΟΥΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

1

ΦΛΩΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

2

ΧΡΥΣΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1

ΓΚΕΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2

ΤΑΚΟΡΩΝΗ (ΤΣΟΥΤΣΙΑ) ΑΘΑΝΑΣΙΑ

1

ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2

ΜΠΑΣΤΟΥΝΑ (ΜΩΡΑΪΤΗ) ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1

ΓΩΝΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ

 

 

2ο ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ Π.Ο.Ε.Π.ΤΥ.Μ.

1

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

11

ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΑ

2

ΒΛΑΧΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ

12

ΜΑΜΟΥΝΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3

ΒΛΑΧΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

13

ΜΑΝΩΛΗ

ΜΑΡΙΑ

4

ΓΚΕΛΙΑΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

14

ΜΠΑΛΤΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5

ΓΩΝΙΩΤΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

15

ΜΠΑΣΤΟΥΝΑ (ΜΩΡΑΪΤΗ)

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

6

ΔΗΜΑΚΗ-ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

16

ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

17

ΤΑΚΟΡΩΝΗ (ΤΣΟΥΤΣΙΑ)

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

8

ΔΟΥΝΔΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

18

ΦΛΩΡΟΥ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

9

ΚΑΝΟΥΠΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

19

ΧΡΥΣΙΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10

ΚΟΥΦΟΣ

ΣΤΕΛΙΟΣ

 

 

Γ. Από τον συνδυασμό ««ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΗΕΑ»

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΓΙΑ ΤΟ Β/ΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

 

1

ΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

8

ΚΟΥΡΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2

ΓΚΙΛΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

9

ΜΕΛΙΣΣΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)

3

ΓΡΑΒΑΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

10

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

4

ΓΩΓΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

11

ΠΟΥΝΤΙΔΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)

5

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12

ΣΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6

ΚΑΤΑΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

13

ΤΟΣΟΥΝΗ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ)

7

ΚΟΛΛΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

1

ΚΟΚΚΟΡΗ

ΙΩΑΝΝΑ (ΖΑΝΝΑ)

1

ΦΕΙΔΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ

 

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ

 

 

1

ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ

ΘΩΜΑΣ

2ο ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ Π.Ο.Ε.Π.ΤΥ.Μ.

1

ΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

10

ΚΟΥΡΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2

ΓΚΙΛΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

11

ΜΕΛΙΣΣΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)

3

ΓΡΑΒΑΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

12

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

4

ΓΩΓΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

13

ΠΟΥΝΤΙΔΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)

5

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14

ΣΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6

ΚΑΤΑΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

15

ΤΟΣΟΥΝΗ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ)

7

ΚΟΚΚΟΡΗ

ΙΩΑΝΝΑ (ΖΑΝΝΑ)

16

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

8

ΚΟΛΛΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

17

ΦΕΙΔΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

9

ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ

ΘΩΜΑΣ

Δ. Από τον συνδυασμό «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ-ΣΥΝΤ/ΧΩΝ στα Μ.Μ.Ε.»

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΓΙΑ ΤΟ Α/ΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΓΙΑ ΤΟ Β/ΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ

1

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9

ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2

ΓΑΒΡΙΗΛ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

11

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

12

ΠΑΠΑΤΟΛΙΑ

ΜΑΡΙΑ

5

ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

13

ΠΡΩΤΟΛΑΤΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

6

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

7

ΜΑΝΩΛΙΔΑΚΗ

ΙΩΑΝΝΑ

15

ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

8

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

16

ΦΩΣΚΟΛΟΥ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

1

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

ΦΟΙΒΟΣ

4

ΠΑΠΠΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

5

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ-ΚΩΤΟΥΛΑ

ΜΑΡΙΑ

1

ΑΝΕΣΤΗ-ΠΡΩΤΟΛΑΤΗ

ΣΟΦΙΑ

4

ΚΕΚΕΡΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2

ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

5

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ

ΦΩΤΕΙΝΗ

3

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΕΛΕΝΗ

1

ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ

ΗΛΙΑΣ

3

ΠΑΓΚΑΔΑΚΗ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

2

ΚΥΡΙΑΖΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

4

ΧΑΤΖΗΜΙΝΑΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

1

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ

ΣΥΜΕΛΑ

5

ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

2

ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

ΑΝΔΡΕΑΣ

6

ΝΤΟΝΙΚΙΑΝ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3

ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑΣ

ΜΑΡΙΟΣ

7

ΤΟΛΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

4

ΜΕΤΑΞΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

1

ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5

ΚΥΔΩΝΑΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ

2

ΖΩΤΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

6

ΠΡΩΤΟΛΑΤΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

3

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΛΥΓΙΖΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

7

ΣΤΡΙΓΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

4

ΚΡΟΥΣΙΝΣΚΥ

ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

2ο ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ Π.Ο.Ε.Π.ΤΥ.Μ.

1

ΑΓΑΘΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

29

ΛΑΚΟΥΤΣΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

2

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ

ΣΥΜΕΛΑ

30

ΜΑΝΩΛΙΔΑΚΗ

ΙΩΑΝΝΑ

 

3

ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

31

ΜΕΤΑΞΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

 

4

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

32

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

 

5

ΑΝΕΣΤΗ-ΠΡΩΤΟΛΑΤΗ

ΣΟΦΙΑ

33

ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

 

6

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

34

ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

 

7

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

ΦΟΙΒΟΣ

35

ΜΠΡΟΥΜΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

8

ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ

ΑΝΔΡΕΑΣ

36

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΔΡΕΑΣ

 

9

ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

37

ΝΙΦΟΡΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

10

ΓΑΒΡΙΗΛ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

38

ΝΤΟΝΙΚΙΑΝ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

11

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

39

ΠΑΓΚΑΔΑΚΗ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

 

12

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ-ΚΩΤΟΥΛΑ

ΜΑΡΙΑ

40

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

13

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

41

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

14

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

42

ΠΑΠΑΤΟΛΙΑ

ΜΑΡΙΑ

 

15

ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑΣ

ΜΑΡΙΟΣ

43

ΠΑΠΠΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

16

ΔΟΥΚΑΚΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ

44

ΠΡΩΤΟΛΑΤΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

 

17

ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ

ΗΛΙΑΣ

45

ΠΡΩΤΟΛΑΤΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

 

18

ΖΩΤΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

46

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

 

19

ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

47

ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

20

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

48

ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

21

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΕΛΕΝΗ

49

ΣΤΡΙΓΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

22

ΚΑΡΑΦΛΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

50

ΣΦΙΚΑ

ΖΩΗ

 

23

ΚΕΚΕΡΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

51

ΤΖΑΡΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

 

24

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΛΥΓΙΖΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

52

ΤΟΛΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

25

ΚΡΟΥΣΙΝΣΚΥ

ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

53

ΦΩΣΚΟΛΟΥ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

 

26

ΚΥΔΩΝΑΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ

54

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

27

ΚΥΡΙΑΖΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

55

ΧΑΤΖΗΜΙΝΑΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

28

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ

ΦΩΤΕΙΝΗ

 

 

 

 

Οι παραπάνω τέσσερις συνδικαλιστικές παρατάξεις με έγγραφη δήλωσή τους προς την Εφορευτική Επιτροπή, μπορούν να ορίσουν μέλος της Ένωσής μας (ο οποίος δεν είναι υποψήφιος της παράταξης) ως εκλογικό αντιπρόσωπο της παράταξης.

Κατά την ψηφοφορία είναι απαραίτητη η επίδειξη αστυνομικής ή επαγγελματικής ταυτότητας.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΓΟΥΡΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

 

ΚΑΡΑΦΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

ΓΙΑ ΤΟ Α/ΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

 

ΓΙΑ ΤΟ Β/ΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ

 

 

 


Posted on Monday, May 15, 2006 (Archive on Monday, May 22, 2006)
Posted by epieaadmin  Contributed by epieaadmin
Return Bookmark and Share   

 
 
 
  Terms Of Use | Privacy Statement Copyright 2009 OTE S.A.